Główna » Sposób na rodzinę » Zdjęcia w ciąży i sesja niemowlęca + KONKURS

Zdjęcia w ciąży i sesja niemowlęca + KONKURS

Chciałabyś na zawsze zapamiętać ten moment. Nosisz przecież pod sercem najwspanialszy cud i chociaż pod koniec tego wyjątkowego stanu czujesz się zapewne jak wieloryb i jedyne o czym myślisz, to przerwanie „tej farsy” to zatęsknisz za wspomnieniami i kuksańcami prosto w żebro. Zdjęcia w ciąży mogą być wspaniałą pamiątką. Później również sesja niemowlęca. Jak je dobrze zrobić?

Fotografowanie ciążowego brzuszka to nie lada wyzwanie. Najłatwiej zrobić dobre zdjęcia w ciąży, gdy jest już trochę wyeksponowany i bardziej widoczny. Dlatego nie kupuj specjalnie na sesję zbyt dużej koszulki. Lepiej wygrzeb z szafy jakąś starą szmatkę, która będzie nawet trochę zbyt ciasna. Zadbaj o delikatny, subtelny makijaż, i możesz już stawać przed obiektywem.

Sesja zdjęciowa w ciąży – odpowiednia pozycja

Bo skoro sesja ciążowa, to wyeksponować należy brzuszek, ale musisz „grać” również resztą ciała. Jeżeli wybrałaś się do profesjonalnego fotografa, nie będziesz miała z tym problemu – o ile oczywiście będziesz słuchała jego rad.

Stań z wyprostowanymi plecami, najlepiej bokiem – wtedy brzuszek będzie najlepiej widoczny. Nawet jeśli już Tobie trudno, to NIGDY nie opuszczaj ramion. Chyba nie chcesz, żeby Twoja sylwetka wydawała się być jeszcze bardziej ciężka?

W przybranej pozie możesz również wykorzystać dłonie, na przykład oplatając nimi brzuch lub tworząc na nim kształt serce.

Sesja ciążowa – gadżety

Jeżeli nie wybierasz się do profesjonalnego fotografa a chcesz mieć ciążową pamiątkę w postaci zdjęć, możesz wykonać je sama – i to nawet bez niczyjej pomocy. Wystarczy aparat z samowyzwalaczem i trochę ciekawych gadżetów. Chcesz pamiętać, w którym miesiącu zostało wykonane zdjęcie? Wykorzystaj w trakcie domowej sesji naklejki od Brzusiaczki.pl

1

 

1

 

1

Te niezwykłe naklejki, wykonane są z wysokiej jakości papierów samoprzylepnych i farb, które są zupełnie bezpieczne ponieważ nie mają w składzie żadnych chemicznych dodatków. Dzięki tym naklejkom zdjęcia w ciąży staną się cudowną kolekcją wspomnień a Ty spoglądając na dane ujęcie nie będziesz musiała zastanawiać się więcej, w którym miesiącu fotografia została zrobiona.

Oferta jest na tyle bogata, że możesz przyozdobić dzięki Brzusiaczkom nie tylko ciążowy brzuszek, ale również bodziaka Twojego malca – wtedy powstanie wyjątowa sesja niemowlęca lub zdjęcia noworodków. Wybierasz w opcji : dziewczynka, lub chłopiec. Oznaczasz poszczególne miesiące dziecka, lub sygnalizujesz, że właśnie w tym momencie dziecko osiągnęło jakąś umiejętność , na przykład : zaczęło jeść łyżeczką, albo raczkować.

Sesja niemowlęca czy zdjęcia noworodków to przepiękne pamiątki i warto dbać o to, by nasze zdjęcia był wyjątkowe. Jeżeli jesteś w ciąży lub masz w domu niemowlę, możesz wziąć udział w naszym konkursie i wygrać jeden z dwóch zestawów naklejek na brzuszek, lub ubranko maluszka.

 

KONKURS !!!

 

  1. Napisz w komentarzu pod tym postem, który zestaw naklejek wybierasz i odpowiedz na pytanie : dlaczego warto robić zdjęcia w ciąży? Polub też nasz profil na FB –> KLIK, oraz profil BRZUSIACZKI –> KLIK
  2. Komentarz musi być unikalny i autorski, co znaczy, że powinien być napisany specjalnie na ten konkurs.
  3. Zabawa trwa od 22.03.2016-30.03.2016 do północy.
  4. W konkursie zwyciężą 2 osoba, każda z nich trzyma pakiet wybranych naklejek.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na portalu, w tym poście, lub na profilu fb w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu.
  6. Na kontakt ze strony zwycięzcy czekamy do 5 dni, od daty ogłoszenia wyników. Później wybieramy kolejnego zwycięzcę.
  7. Nagroda przyznana uczestnikowi, nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny

 

Zestawy, które można wygrać

NR 1:

sesja 1

Nr 2:

sesja 2

 

 

 

POWODZENIA 🙂

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share