Troskliwa opieka w komfortowych warunkach

Komfort to ważna sprawa w opiece nad osobami starszymi. Jesień życia to często choroby, osłabienie, konieczność zapewnienia rehabilitacji. Nasza placówka zapewnia taką opiekę, o jakiej można marzyć. Wygodne pokoje, dobre zabiegi, smaczne i zdrowe wyżywienie. Tego mogą oczekiwać osoby słabe, starsze i schorowane. Dbamy o osoby w różnym stanie zdrowia: po złamaniach, z demencją, chorujące na inne schorzenia.

Wykwalifikowany personel dba o pacjentów

Ośrodek comfortlife.com.pl to doskonale wykwalifikowany personel dba o pacjentów. Zabiegamy o to, by starsi ludzie czuli się u nas swobodnie i dobrze. W naszej placówce nie zatrudniamy przypadkowych osób, ale dbamy o wysoki standard opieki medycznej zgodnie z obowiązującymi współcześnie standardami. Dzięki temu starsze osoby mają zapewnioną całodobową opiekę, a personel dba o nie i odnosi się do nich z należnym szacunkiem. Znakomita opieka lekarska, pielęgniarska oraz wsparcie emocjonalne to znaki firmowe naszego ośrodka. U nas wszyscy czują się jak w rodzinnym domu. Do ośrodka należy przywieźć historię chorób oraz pełną dokumentację, spis zażywanych leków, szczoteczkę do zębów, pastę, ręczniki, nieodzowne kosmetyki, obuwie, klapki pod prysznic, piżamę lub koszulę nocną, szlafrok oraz codzienne ubrania i inne niezbędne rzeczy osobiste. To wystarczy do swobodnego funkcjonowania w naszym ośrodku. 

Ładne otoczenie

Nowoczesny budynek tonący w zieleni – tak wygląda nasz ośrodek. Pokoje są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, zostały wyposażone we wszelkie udogodnienia. Windy łączą kondygnacje, a osoby sprawne ruchowo mają możliwość spacerowania po pięknym, doskonale utrzymanym ogrodzie. Ścieżki w ogrodzie są wybrukowane kostką o cechach antypoślizgowych, aby seniorzy nie potykali się i nie byli wystawieni na różnorodne urazy. Pokoje są klimatyzowane, a w łazienkach są uchwyty oraz atestowane poręcze, dzięki czemu seniorzy nie są narażeni na wypadki. Do seniorów przyjeżdżają często rodziny, a dla nich są miejsca parkingowe dla 30 pojazdów, aby bezpiecznie mogły zostawić auta podczas pobytu w ośrodku. Aby seniorzy się nie nudzili mają dostęp do tenisa stołowego, gry w darta, bilard, siłowni oraz biblioteki. Dzięki temu doskonale się czują, mogą rozwijać zainteresowania i pasje, spędzać czas w swoim towarzystwie. Puzzle i gry planszowe pozwalają doskonale spędzać wolny czas. Komputer z dostępem do internetu pozwala na kontakt ze światem zewnętrznym, a kąpiele spa doskonale odprężają. Niejeden ośrodek wczasowy nie posiada takiej oferty, jak nasz ośrodek dla osób starszych.  

Dlaczego właśnie nasz ośrodek?

Powody są następujące: W naszym ośrodku wszyscy czują się doskonale, otrzymują dokładnie to, czego potrzebują, a nasi lekarze i pielęgniarki są gotowi nieba im przychylić. Smaczne i zdrowe posiłki, codzienna troska o zdrowie fizyczne i psychiczne, wygodne mieszkanie, ciekawa oferta spędzania wolnego czasu sprawiają, że można miło oraz przyjemnie spędzić wolny czas w doskonałych nastrojach i w doborowym towarzystwie. 

Share