Główna » Fit sposoby » Spalacz Trizer – nasza opinia

Spalacz Trizer – nasza opinia

Jeszcze do niedawana suplementacja sportowa wydawała się być dziedziną zarezerwowaną tylko dla mężczyzn, a stosowanie preparatów kulturystycznych kojarzyło się wyłącznie z budowaniem ogromnych bicepsów, tricepsów i klatki piersiowej. Drobne i delikatne kobiety bardzo rzadko zaglądały na siłownie, nie wspominając już o robieniu zakupów w sklepach z suplementami, pomijając sytuację gdy zawitały tam po prezent dla swojego ukochanego. Na szczęście, w ostatnich latach sytuacja uległa zdecydowanej poprawie i aktualnie nie ma najmniejszego śladu po tych jakże „barbarzyńskich” czasach. Siłownie zmieniły się w miejsca przyjazne dla kobiet, smukła i sportowa sylwetka stała się upragnionym, ale i łatwo osiągalnym celem, a producenci suplementów rywalizują ze sobą w wyścigu tworzenia suplementów skierowanych do płci pięknej.

 

Jednym z efektów wspomnianej rywalizacji jest preparat Trizer..

 

Wyprodukowany przez firmę Fitlabs, którego podstawowym zadaniem jest spalanie tkanki tłuszczowej. Na rynku suplementów pojawił się stosunkowo niedawno, lecz niemal natychmiastowo został mianowany niekwestionowanym liderem wśród produktów likwidujących nadmierne kilogramy. Cały sekret preparatu Trizer tkwi w jego innowacyjnym składzie, zawierającym wyjątkowo skuteczne i jednocześnie bezpieczne substancje, które dodatkowo zestawiono w możliwie najlepszych proporcjach, dzięki czemu efekty dostrzegalne są zaledwie po kilkunastu dniach stosowania.

Trizer to połączenie naturalnych substancji roślinnych wraz z grupą niezbędnych witamin

 

Wśród nich znajdziemy między innymi chrom, ekstrakt z ziaren z zielonej kawy, galusan epigallokatechiny (EGCG) oraz kapsaicynę. Odchudzające działanie chromu znane jest od dawna, a jego skuteczność potwierdzają liczne badania naukowe. Regularnie stosowany zapobiega atakom głodu oraz senności po posiłku, gdyż utrzymuje stały poziom cukru we krwi. Chrom to również pierwiastek zapobiegający odkładaniu się tłuszczu w tkankach, zauważalnie przyspieszający metabolizm oraz regulujący gospodarkę cholesterolową, czym zapobiega chorobom krążenia. Ziarna zielonej kawy, w przeciwieństwie do popularnych ziaren w kolorze ciemnym nie zostały poddane obróbce termicznej, dzięki czemu w pełni zachowały swoje naturalne właściwości, w tym co najważniejsze, silne działanie odchudzające oraz antyoksydacyjne, za które odpowiedzialny jest kwas chlorogenowy. Jego działanie jest niezwykle proste, gdyż do pozyskania energii stymuluje organizm aby korzystał on z wcześniej nagromadzonych zapasów, a konkretnie tkanki tłuszczowej. Jednak to nie chrom, ani kwas chlorogenowy są największymi pogromcami tkanki tłuszczowej w składzie Trizera. W tym zadaniu najważniejszą rolę odgrywają galusan epigallokatechiny oraz kapsaicyna, niezwykle skuteczne termogeniki naturalnie pozyskiwane odpowiednio z zielonej herbaty oraz ostrych papryk. Ich główną rolą jest stymulowanie organizmu do produkcji ciepła, do czego niezbędne są dostawy energii, która powstaje w wyniku spalania tkanki tłuszczowej. Oprócz pracy na rzecz pięknego wyglądu, EGCG oraz kapsaicyna odgrywają duże znaczenie w kwestii prozdrowotnej dla organizmu, gdyż usuwają szkodliwe wolne rodniki, jak również zabijają komórki nowotworowe.

Należy jednak pamiętać, że przyczyną nadmiernych kilogramów jest nie tylko tkanka tłuszczowa, ale także duże ilości wody zgromadzonej w organizmie. Zjawisko retencji w większości przypadków dotyka kobiety przez co utrata zbędnych kilogramów jest dla nich jeszcze trudniejsza. Z pomocą w takiej sytuacji przychodzą naturalne wyciągi z mniszka lekarskiego i ziela pokrzywy, które usuwają nadmiar wody, a w szczególności tę ulokowaną pod skórą, co sprawia, że sylwetka nabiera sportowych kształtów z wyraźnie zarysowanymi mięśniami. Oprócz usuwania wody wymienione ekstrakty oczyszczają organizm ze zbędnych, a nawet szkodliwych elementów przemiany materii oraz dostarczają niezbędnych witamin i minerałów.

Nie stanowi żadnej tajemnicy fakt, że do uzyskania szczupłej i atrakcyjnej sylwetki nie wystarczy jedynie suplementacja, ale niezbędnym jest również prowadzenie regularnych treningów oraz utrzymywanie zbilansowanej diety. W związku z tym, że Trizer to produkt kompleksowy, producenci zadbali również o tę kwestię, bowiem skład preparatu wyposażono w solidną dawkę tyrozyny, kofeiny oraz guarany. Pierwsza z nich uwalnia dodatkowe pokłady dopaminy i adrenaliny  zauważalnie zwiększające możliwości wysiłkowe organizmu, w szczególności w momencie największego zmęczenia, natomiast kofeina oraz guarana zapewniają zastrzyk energii motywujący do ćwiczeń i jednocześnie pozwalający na osiąganie jeszcze lepszych wyników. Zestawienie ze sobą tych trzech substancji pozwoli na dłuższe i intensywniejsze treningi, które bezwzględnie zlikwidują nawet najbardziej oporne procenty tkanki tłuszczowej.

Oprócz wymienionych składników na szczególną uwagę zasługuje zawartość synefryny

 

Stanowi ona wyciąg z gorzkiej pomarańczy, a jej działanie z powodzeniem wykorzystywane jest w preparatach odchudzających. Przeprowadzone badania potwierdzając, że synefryna wykazuje łagodne działanie pobudzające, przyspiesza metabolizm i co najważniejsze spala tkankę tłuszczową, dzięki czemu jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej formuły preparatu Trizer.

Nie można także zapomnieć, że intensywne treningi mocno wyczerpują kobiecy organizm, dlatego bardzo ważnym jest każdorazowe uzupełnienie witamin i minerałów utraconych podczas wysiłku. Pozwalają one bowiem nie tylko utrzymać prawidłową kondycję zdrowotną, ale i pozytywnie wpływają na stan skóry, włosów i paznokci. Kluczowymi składnikami preparatu Trizer, które dbają o kobiecą urodę są witaminy B6, D, C, oraz E, a także wyciąg ze skrzypu polnego oraz biotyna.

Podsumowując, Trizer to preparat gwarantujący szybkie efekty w procesie utraty nadmiernych kilogramów, przy jednoczesnym zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa względem organizmu. Jego skuteczność potwierdzają nie tylko wysokiej jakości, odpowiednio dobrane składniki, ale przede wszystkim liczne badania i testy kliniczne oraz setki zadowolonych klientów. Co najważniejsze Trizer to nie tylko wysokiej jakości suplement bezwzględnie likwidujący nadmierne kilogramy oraz przygotowujący do intensywnego treningu. Zakup preparatu to również możliwość skorzystania z indywidualnie skomponowanej diety na okres 30 dni, przygotowanej przez dietetyków firmy Fitlabs całkowicie za darmo.

 

Odwiedź stronę producenta 

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share