Skuteczne sposoby na zwiększenie doznań z seksu

Sfera seksualna jest bardzo ważna w każdym związku. Dlatego nie można zapominać o tym, że wysoka temperatura w sypialni przekłada się na lepsze relacje między partnerami. Liczą się intensywne doznania oraz nieustanny dreszczyk emocji. W tym celu warto wykorzystać ciekawe gadżety erotyczne. W jaki sposób sprawić, aby seks dawał jeszcze więcej przyjemności? Podpowiadamy.

Fantazyjna garderoba

Kiedy za drzwiami sypialni powiało nudą, warto nieco podgrzać emocje. Czasami wystarczą proste sposoby, aby nieco ożywić panującą tam atmosferę.

Tym, co zawsze skutecznie przyciąga płeć przeciwną, jest kusząca bielizna. Zalotne pończochy i zwiewne, damskie koszulki to tylko niektóre z dostępnych możliwości. Warto zastanowić się nad wyborem zmysłowego gorsetu. Na zmysły znakomicie działają także skąpe majtki oraz podkreślające kobiece walory biustonosze. Jednak można pójść o krok dalej.

Gwarancją udanego seksu jest zbudowanie właściwej atmosfery. Nie ma lepszego sposobu na jej stworzenie niż skuszenie się na fantazyjne przebranie. Mężczyźni wprost marzą o tym, aby zobaczyć swoją partnerkę w stroju policjantki, pokojówki czy króliczka” – podpowiada specjalista z Sex Shopu AFRODYTA.

Zabawki dla dwojga

Igraszki w łóżku można urozmaicić jeszcze bardziej. To, jakie gadżety zostaną do tego wykorzystane, zależy od upodobań i preferencji partnerów. Jednak zawsze warto próbować nowych zabawek dla dorosłych, które gwarantują niezapomniane przeżycia.

Od pewnego czasu dużą popularnością cieszą się akcesoria BDSM. Sznury do krępowania, kajdanki, pejcze, obroże i smycze z całą pewnością pozwolą odkryć nieznane dotąd możliwości. Jeżeli dołożyć do tego tajemniczą maskę oraz piórko do delikatnego muskania wrażliwych części ciała, to każda chwila spędzona na takich zabawach stanie się wyjątkowa.

Chcąc zagwarantować swoim partnerkom dłuższa przyjemność, mężczyźni mogą skusić się na stosowanie pierścienia erekcyjnego. Blokuje on odpływ krwi z penisa, co oznacza przedłużenie erekcji. Dodatkowo jego wibracje stymulują kobiecą łechtaczkę.

Wszystkie pary na pewno docenią też siedziska do uprawiania seksu. Są one tak zaprojektowane, aby móc wybierać najwymyślniejsze pozycje i pozwolić mężczyźnie łatwiej znaleźć punkt G kobiety. Ponadto mogą być one wyposażone w kajdanki, które dają jeszcze więcej możliwości obojgu partnerom.

Coś na libido

Jeżeli kobiecie szwankuje libido, to warto rozważyć stosowanie preparatów rozbudzających je na nowo. Najpopularniejszym produktem w tej kategorii jest ta zwana „hiszpańska mucha”, która szybko przywróci ochotę na zbliżenia. Natomiast panom można polecić skuteczne specyfiki na poprawę i wydłużenie erekcji.

Share