Satelity iSAT w magazynach wysokiego składu

Satelity iSAT to nowoczesne i niezwykle pomocne urządzenia przeznaczone do magazynów wysokiego składu. Są zautomatyzowane, wydajne, efektowne oraz wyręczają ludzi w wykonywaniu męczących obowiązków. Eliminują błędy, mogą być nawet obsługiwane przez wózki widłowe. Ich głównym zadaniem jest zdejmowanie i wkładanie towaru w wyznaczone miejsca na składzie. Przede wszystkim umożliwiają jednak maksymalne zagospodarowanie magazynu. Dowiedz się więcej!

Satelity iSAT – charakterystyka

Te nieduże urządzenia powstają zgodnie z najnowszymi technologiami. Ich akumulator jest bardzo wydajny, a komunikacja danych przebiega bez problemów. Wszystko to za sprawą połączenia z interfejsem bezpośrednio z systemem zarządczym. Poza tym satelity iSAT można zintegrować z innym sprzętem w magazynie. Może to być wózek widłowy lub pozostałe pojazdy.

Satelity poruszają się po wyznaczonych torach, aby sprawnie i bezbłędnie zdejmować oraz wkładać towar w różne miejsca. Ich praca nie wymaga ingerencji człowieka. Dzięki temu pracownicy mogą się poświęcić bardziej angażującym obowiązkom, bez konieczności wykonywania trudnych i powtarzalnych działań.

Satelity iSAT są wyposażone w WiFi. Dzięki temu komunikacja między operatorem a urządzeniem jest skuteczna i szybka. Satelity informują przy tym o poziomie naładowania akumulatora, swoim aktualnym położeniu, czy też zrealizowanych zadaniach.

Są one idealnym rozwiązaniem podczas składowania palet w dużym zagęszczeniu. Pozwalają na maksymalne wykorzystanie powierzchni składu, więc sprawdzą się nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

Zalety satelit iSAT

Te urządzenia, które są dostępne w ofercie firmy CASSIOLI POLSKA, dostosują się do każdego magazynu. Wystarczą odpowiednie regały np. z kanałami roboczymi i prowadnicami. Nieważne, czy pomieszczenie składu jest duże, czy małe – odnajdą się na każdym obszarze.

Satelity bardzo skutecznie wykorzystują miejsce dostępne w magazynie. Do ich obsługi nie są potrzebne specjalne tory ani przystosowana podłoga. Zapewniają cichą i bezpieczną pracę, poza tym nie uszkodzą żadnego regału, tak jak np. może się to stać w przypadku wózków widłowych. Te ostatnie często nie są ekonomicznie wykorzystywane, gdyż jeżdżą puste.

Satelity iSAT to inwestycja, która zwraca się z nawiązką. Zwiększają efektywność pracy, unowocześniają magazyn i odciążają pracowników. Ponadto służą przez wiele lat. Są proste w obsłudze, więc nikt nie będzie miał problemów z poznaniem ich funkcjonowania. Ich bezawaryjność ceniona jest przez wiele branż. Jej efektem jest znaczne obniżenie kosztów magazynowania, a co za tym idzie – Twój zysk.

Share