Kolorowanki dla dzieci – na ścianę!

Wiecie, że kolorowanki to idealny sposób na odstresowanie? Jeżeli Wasze dzieci wiecznie skaczą sobie do gardeł, to warto sprawić im jakieś kolorowanki dla dzieci, przy których spędzą chociaż kilka chwil. U nas podziałało. Właściwie to wciąż działa mimo, że bawią się już tak od kilku tygodni. Gdy wszystko pomalują, zmazujemy i zaczynają od początku.

Kolorowanki ścienne to nowość na rynku i przyznać muszę, że mimo ciekawego pomysłu, podeszłam do niego dość sceptycznie. Ale tylko z jednej, dość prostej przyczyny. No… Może dwóch. Wyobraziłam sobie, że Ośmiorniczki zamiast kolorowanki dla dzieci malują moje ściany – a na nich przecież tapety. No i jeszcze coś. Że po naklejeniu kolorowanki na ścianę, absolutnie nie da się jej ściągnąć. Myliłam się w obu przypadkach – co mnie cieszy.

Kolorowanki dla dzieci na ścianę – czy warto?

WARTO. A głównie dlatego, że taka kolorowanka daje Rodzicom chociaż kilka chwil spokoju. Nie ma nic skomplikowanego w ich „montażu”. Wystarczy tylko oczyścić ścianę od kurzy – wystarczy za pomocą suchej szmatki. Następnie odrywamy folię zabezpieczającą – nie całą od razu – i przyklejamy w odpowiednim miejscu. Pewnie pojawią się bąbelki, ale to nic. My pozbyliśmy się ich z pomocą szmatki, którą wygładziliśmy całą naklejkę i już po kilku chwilach, można było zacząć zabawę.

W zestawie z kolorowanką otrzymujemy komplet mazaków, a do tego gąbkę, z której pomocą można oczyścić kolorowanki dla dzieci. Dzięki tej opcji nasza kolorowanka zyskuje miano takiej wielokrotnego użytku. A to oznacza również WIELE minut w ciszy i spokoju dla rodziców. Najlepsza z możliwych opcji.

Fajną opcją jest to, że kolorowanka posiada też zabezpieczenie w postaci marginesu – dziecko nie wyjeżdża dzięki temu na ścianę. Chociaż my się tych marginesów pozbyliśmy ale wszystko dlatego, że całość nie zmieściła by się nam na ścianie – bo te kolorowanki dośc spore są, naprawdę.

Opcja zrywania ze ściany też jest spoko – nie martwcie się, schodzi bez problemu. Ja nawet przeklejałam kolorowankę z jednej ściany na drugą. Trzyma tak samo dobrze, a na tapecie nie pozostał ŻADEN ślad. Z farby też schodzi bez problemu.

Kolorowanki dla dzieci możecie kupić TUTAJ –> KLIK, ale ja mam dla Was małą niespodziankę. Możecie zgarnąć jeden z dwóch modeli poniżej:

kolorowanki ścienne miasteczko kolorowanki ścienne zagroda

W jaki sposób możecie stać się posiadaczem jednego z nich?

KONKURS KONKURS KONKURS

  1. Przygotuj autorską, UNIKALNĄ recenzję tekstową (objętość minimum 3000 znaków ze spacją) z autorskimi zdjęciami (min.3) produktu z kategorii dziecięcej (zabawka, książka, gra, akcesoria dziecięce, kosmetyki dla dzieci itp.) Wyślij ją na maila marketing@milionsposobow.pl . (Można wysłać dowolną ilość recenzji)
  2. Pod tym postem napisz, którą kolorowankę wybierasz (nr. 1 czy nr.2). Dodatkowo polub profil na fb Milion Sposobów oraz Kolorowanki Ścienne
  3. Zabawa trwa od 24.04.2016-01.05.2016 do północy.
  4. W konkursie zwyciężą 2 osoby, autorzy najciekawszych odpowiedzi, każda z nich otrzyma jedną nagrodę.
  5. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na portalu, w tym poście, w ciągu 5 dni od zakończenia konkursu. (lub na fb)
  6. Na kontakt ze strony zwycięzców czekamy do 5 dni, od daty ogłoszenia wyników. Później wybieramy kolejnego zwycięzcę.
  7. Nagrody przyznane uczestnikom, nie podlegają wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  8. Recenzje podesłane w ramach konkursu stają się własnością redakcji www.milionsposobow.pl a ich autor nie może ich ponownie wykorzystać.

kolorowanki dla dzieci

 

Share