Główna » Sposób na związek » Jak odzyskać kobietę

Jak odzyskać kobietę

Nieważne czy wasze rozstanie zdarzyło się wczoraj, trzy miesiące czy rok temu. Bez znaczenia też czy ona spotyka się z innymi. Jeśli była tą jedyną niezwykle trudno jest przejść nad zerwaniem do porządku dziennego. Jeśli chcesz ją odzyskać, oto kilka rad, jak wrócić do byłej.

Po pierwsze, jeśli sprawa jest świeża, a ty już kombinujesz jak odzyskać kobietę, musisz wiedzieć, że wszystko wymaga czasu i wysiłku. Skoro jednak wciąż jesteś naładowany emocjami i nie zdążyłeś jeszcze ochłonąć, to właśnie spokój powinien być teraz twoim priorytetem. Kto wie, może po dwóch tygodniach odpoczynku złapiesz wystarczająco dystansu, by stwierdzić, że nie jest ciebie warta? Przede wszystkim więc, uspokój się, odpręż i postaraj ostudzić emocje.

Kiedy już w ramach odreagowywania zdecydujesz się, zgodnie z naszą radą, poświęcić trochę czasu sobie, przekonasz się, że nie ma nic bardziej pociągającego kobiety, niż facet z własnym życiem. Powinieneś więc w ramach odpoczynku od niej bawić się jak najlepiej, możesz pójść do siłowni i zacząć lepiej dbać o swoje ciało, możesz zacząć częściej wychodzić ze znajomymi i poznawać nowych ludzi. Dobrym ruchem byłoby też znalezienie sobie jakiegoś hobby. Baw się i skup całkowicie na sobie. Odzyskując siebie, dowiesz się jak odzyskać kobietę!

Po drugie, jeśli już po czasie spędzonym na odprężeniu się nadal chcesz ją odzyskać, zdecydowanie powinieneś dokładnie przeanalizować powody waszego zerwania. Zrozumienie co poszło nie tak, to podstawa. Bo jak przeprosić kobietę, skoro nie wiesz za co? Właśnie dlatego odpowiedzenie sobie na kilka podstawowych pytań jest kluczem do jej powrotu. Co mówiła przed rozstaniem? Jaki podała powód? Czy zauważyłeś jakieś znaki, że wasz związek zmierza ku końcowi? Dzięki zrozumieniu swoich błędów będziesz mógł unikać ich w przyszłości.

Po tym, jak dałeś jej od siebie odpocząć, a sam odpocząłeś od niej oraz zakładając, że zrozumiałeś swoje błędy, powinieneś nawiązać z nią kontakt. To trzecia rada. Możesz zadzwonić albo do niej napisać, możesz też zamienić z nią parę słów, kiedy spotkacie się gdzieś przypadkiem. Najważniejsze jednak, żebyś nie wywoływał u niej żalu ani poczucia winy. Nie mów też rzeczy w stylu „chcę żebyś do mnie wróciła” – to zbyt ciężkie, jak na pierwszy kontakt. Lepiej daj się poznać jako beztroski, cieszący się życiem, pełen humoru mężczyzna, którym z pewnością byłeś, kiedy zaczęliście się spotykać.

Jeśli uda ci się z nią umówić, pamiętaj, że zawdzięczasz to swojej luzackiej i zabawowej postawie. Na spotkaniu postaraj się ją zachować. Chociaż nie ma to jak przeprosić kobietę, staraj się jednak unikać tematu waszego rozstania. Oto sekret jak odzyskać kobietę: unikaj poważnych i żałosnych tonów, musisz przypomnieć sobie za co cię polubiła i oczarować ją na nowo. To nie może być aż takie trudne, w końcu już raz tego dokonałeś!

W przypadku gdy nie udało ci się zaaranżować spotkania, najwyraźniej musisz powtórzyć dwa pierwsze kroki, a więc dać jej nieco więcej czasu oraz przemyśleć za co i jak przeprosić kobietę twojego życia. Z pewnością jest coś o czym nie pomyślałeś, jakiś zły nawyk, którego się nie pozbyłeś lub przewinienie, o którym nie zdajesz sobie sprawy… Oczywiście całkiem możliwe też, że zwykłe przeprosiny nie wystarczą i nie zdołasz zmienić jej zdania – to jednak wyjątkowa sytuacja, w której żaden poradnik o tym jak wrócić do byłej, nie jest w stanie pomóc.

Mając za sobą pierwsze spotkanie po zerwaniu jesteś o krok od wiedzy, jak wrócić do byłej. Naturalnie nie możesz poprzestać na jednym spotkaniu. Staraj się umawiać następne i nie przestawaj sprawiać, by dobrze się z tobą bawiła. Żartuj i ciesz się każdą spędzoną razem chwilą. To, że wciąż chce się z tobą spotykać jest twoim największym atutem. Metodą małych kroczków w końcu sprawisz, że będziecie razem. Będzie to wymagało ogromnej cierpliwości i wyrzeczeń, ale z pewnością wasz związek wyjdzie z tego w o niebo lepszej kondycji.

I co wiesz już jak odzyskać kobietę?

Artur Arbuz

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share