Główna » Sposób na związek » Jak dodać pikanterii w związku

Jak dodać pikanterii w związku

Czy Wasz związek wpadł w pętle rutyny? Zastanawiacie się czy w ogóle jest szansa na polepszenie kondycji Waszego związku i powrotu do wielkiej pasji i pożądania jak na początku? Choć to zadanie nie należy do najłatwiejszych i wymaga czasu zapewniam, że z każdej sytuacji zawsze istnieje jakieś wyjście, także w znudzeniu swoim partnerem!

Rutyna w sypialni? Może jakieś parady na nowe zabawy w łóżku? Co Wy na to?

To normalne, że nadchodzą chwile gdzie nasz partner wydaje się pospolity, nudny i mało atrakcyjny na tle naszych fantazji. Jedynie co nam pozostaje to próba i staranie się o „lepsze jutro”. Pod dzisiejszym tematem postaram się przedstawić Wam kilka pomysłów odnośnie tego jak dodać pikanterii w związku.

Czy to małżeństwo, narzeczeństwo czy związek ze znacznie krótszym stażem- potrafi  nudzić. I tak naprawdę nie trzeba od razu korzystać z usług specjalisty czy psychologa. Główną podstawą jest zdolność do zrozumienia drugiego człowieka, jego potrzeb i udzielanie oczekiwanego od nas wsparcia. Bywa, że rutyna wyniszcza to co tworzyliśmy wspólnie przez poprzednie lata. Sposobów jest wiele. Choć w sytuacjach ciężkich tego nie widzimy.  Głównie w związkach brakuje nam pasji i elementów zaskoczenia uzyskiwanych od drugiej strony! Oczywiście mam na myśli takich pozytywnych! Zabawy w łóżku uważam, że są efektownym sposobem na odskocznie od codzienności i możliwością spojrzenia na swojego partnera z zupełnie innej perspektywy! Rutyna w sypialni może zostać właśnie w taki sposób przełamana!

A zatem do rzeczy! Jak dodać pikanterii w związku? Moim niezawodnym sposobem jest podsycanie każdej niemal zwyczajnej sytuacji codziennej, nawet takiej najnudniejszej i najmniej lubianej. Gdy mieszkacie razem warto jest dodać coś od siebie  i zmienić rutynę w coś godnego uwagi! Mycie naczyń? A miss mokrego podkoszulka coś Wam mówi? Lekka zmiana punktu widzenia i zwrócenie uwagi na odpowiednie tory to podstawa! Rzecz jasna to od Waszej kreatywności i pomysłów zależy jakie wspólnie przygody przeżyjecie, więc warto uruchomić trochę Wasze szare komórki!! Możecie także podsycić atmosferę czy sprawić, że Wasz partner nie będzie mógł się doczekać powrotu do domu! Może jakaś hot wiadomość? Czy napisana ręcznie czy wysłana jako MMS, a może głosowa? Z pewnością sprawi, że będzie o Was myślał cały dzień!

To jak dodać pikanterii w związku może zależeć w znacznym stopniu jak bardzo otwarci jesteście na zabawy w łóżku!! Czy myśleliście kiedyś nad odgrywaniem ról? Standardowa rola nauczyciela-ucznia? Spróbujcie!! Albo możecie wymyśleć rolę, która bardziej Wam odpowiada i podnieca! Zaopatrzcie się w dodatkowe atrybuty, zabawki, gadżety! Dlaczego by nie? Może to jest właśnie to czego Wam potrzeba?!

Postarajcie się patrzeć szerzej i bądźcie bardziej kreatywni, a znajdziecie odpowiedź jak dodać pikanterii w związku –WASZYM ZWIĄZKU! Pamiętajcie, że każdy związek jest inny i to Wy musicie znaleźć ku temu odpowiednie środki. Każdy człowiek jest odmienny i każdy z Nas preferuje co innego. Tym samym musimy się postarać by dogodzić sobie nawzajem! Życzę Wam jak najwięcej uniesień i pikanterii!

Sandra Mirończuk

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share