Główna » Sprytny sposób » Gdzie zaopatrzyć się w dobrej jakości kabiny sanitarne?

Gdzie zaopatrzyć się w dobrej jakości kabiny sanitarne?

Toalety usytuowane zarówno w publicznych, jak i prywatnych obiektach użyteczności zbiorowej są przestrzeniami niezwykle intensywnie eksploatowanymi. Znajdujące się w nich kabiny sanitarne muszą się więc odznaczać wyjątkowo wysoką odpornością, nie tylko na uszkodzenia mechaniczne, ale też na warunki panujące w danym pomieszczeniu, jak choćby podwyższony poziom wilgoci. Gdzie jednak zaopatrzyć się w produkt o odpowiedniej jakości?

Jednym z kryteriów, jakimi należy się kierować, szukając dostawcy kabin sanitarnych, jest doświadczenie przedsiębiorstwa, mierzone zarówno latami obecności na rynku, jak i liczbą zadowolonych klientów. Ciesząca się sporym uznaniem firma Sanipol na przykład działa od 1992 roku, na jej stronie internetowej można zaś znaleźć imponujący zbiór referencji.

Współpraca z najlepszymi

Znaczenie ma zresztą nie tylko to, jak długą listą partnerów może się pochwalić dystrybutor kabin sanitarnych, ale też to, że oprócz małych i średnich podmiotów obsługuje on również klientów, których renoma nie pozwala na niedociągnięcia jakościowe. Wspomniany Sanipol ma na koncie chociażby projekty zrealizowane na zlecenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie czy Filharmonii Szczecińskiej, a także międzynarodowych firm działających jako generalni wykonawcy na większych budowach (m.in. Strabag, Skanska, Budimex, Warbud, PORR).

Bogata oferta

Kolejna istotna kwestia to szeroki asortyment oferowanych produktów – oraz usług. Oprócz zaopatrzenia w kabiny sanitarne w rozmaitych wariantach konstrukcyjnych (np. zabudowa od sufitu, od posadzki lub od posadzki do sufitu czy kabiny, które zdają się wisieć w powietrzu) i funkcjonalnych (m.in. wodoodporne czy trudnopalne), a także choćby w ścianki działowe – powinniśmy móc liczyć też na fachowe doradztwo, transport, montaż i serwis.

Szeroki wachlarz rozwiązań

Warto też przyjrzeć się galerii zdjęć dokumentujących dotychczasowe osiągnięcia danego przedsiębiorstwa, jeśli tylko mamy taką możliwość (np. na jego stronie WWW). Jeśli trafimy na bardzo zróżnicowane realizacje, świadczy to najpewniej o tym, że firma dysponuje dobrze wyposażonym parkiem maszynowym i technologiami, dzięki którym będzie mogła wyjść naprzeciw również naszym potrzebom i oczekiwaniom, nawet gdy wykraczają one poza ogólnie pojęty standard.

Obiektywne potwierdzenie jakości

Najlepsze kabiny sanitarne to jednak takie, które nie tylko doskonale się prezentują – m.in. dzięki naniesieniu zadruku czy folii z ozdobną grafiką – ale też odznaczają się wysoką trwałością i są bezpieczne dla użytkowników. Potwierdzeniem takiego stanu rzeczy będą rozmaite certyfikaty, takie jak choćby Aprobata Techniczna wystawiana przez Instytut Techniki Budowlanej czy atesty Państwowego Zakładu Higieny.

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share