Da Grasso – przyjaciele od pizzy

Jeżeli interesuje Cię pyszna pizza, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że oferta Da Grasso jest tym, czego szukasz.
Na pewno należy podkreślić, że jesteśmy przyjaciółmi od pizzy. Oczywiście wiadomo, że słowa to nie wszystko, ale w naszym przypadku słowa są efektem odpowiednich czynów.

Warto też od razu powiedzieć, że odpowiednia oferta jest ważna, ale liczy się także dostępność, o czym doskonale pamiętamy. Mówiąc wprost – Da Grasso to sieć pizzerii, którą można znaleźć w różnych częściach kraju. Rzecz jasna pizzę można też zamówić online lub przez telefon.
Chcemy, żeby nasza sieć była dostępna dla wszystkich, którzy myślą o pysznej pizzy.

W czym tkwi sekret Da Grasso?

Jeśli zastanawiasz się nad tym, w czym tkwi nasz sekret, z przyjemnością Ci to wytłumaczymy.
Musisz wiedzieć, że oferta jest efektem najlepszych składników (nasza oferta to nie tylko sieć pizzerii, proponujemy także startery, sałatki, dania, desery i napoje).
Ponadto zdajemy sobie sprawę z tego, że klienci liczą na nas w różnych okolicznościach – jedna osoba może myśleć o lunchu w pracy, inna o rodzinnym obiedzie, a następna o kolacji z przyjaciółmi.
Chcemy, żeby wszystkie te osoby myślały o Da Grasso, zależy nam na tym, aby nasze lokale kojarzyły się ludziom z pysznym jedzeniem na każdą okazję.

Jest jeszcze jeden temat, o którym bezsprzecznie wypada wspomnieć. Najkrócej mówiąc, ważne jest również utworzenie więzi pomiędzy obsługą i klientami. Klienci powinni czuć się jak wśród bliskich (w końcu jesteśmy przyjaciółmi od pizzy).
Można też przy okazji nawiązać do doświadczenia, jesteśmy na rynku od wielu lat, a jak wiadomo, doświadczenie w niektórych sytuacjach jest bezcenne. Co więcej, spore doświadczenie to również dowód na to, że podążamy za obowiązującymi wymaganiami.

Co możemy powiedzieć na temat ustalonych cen?

Zapewne zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o ustalonych przez nas cenach. Jako że o szczegółach trudno mówić, najlepszym wyjściem jest dokładne zapoznanie się z naszą ofertą.
Niemniej jednak jest coś, do czego możemy odnieść się już teraz – gwarantujemy, że zależy nam na tym, aby wszyscy zainteresowani mogli znaleźć coś dla siebie.
Przyjaciół nie zostawia się w potrzebie.

Nie sposób nie wspomnieć o promocjach, zależy nam na wyszukanych propozycjach  (chodzi o zrozumienie pojawiających się oczekiwań).
Przykład – jeśli kupisz dużą pizzę z pepsi, otrzymasz chipsy Lay’s.
Interesuje Cię może taki układ?

Kiedy zrozumie się oczekiwania, uszczęśliwienie wszystkich zainteresowanych staje się znacznie prostsze.

Share