Główna » Sposób na związek » Czego faceci nie lubią w łóżku? Tych 8 sytuacji

Czego faceci nie lubią w łóżku? Tych 8 sytuacji

Nam, kobietom, wydaje się, że w sprawach łóżkowych facet przystanie na wszystko, bo i wszystko mu się podoba. Tymczasem jest wiele rzeczy, które niekoniecznie mogą im przypaść do gustu. Zobaczcie, jakie.

 

1. Zobaczymy, czy mnie zadowolisz

Sformułowania tego typu potrafią skutecznie zniechęcić partnera do czegokolwiek. Wyzwalają niepotrzebne napięcie i przede wszystkim presję. „Muszę, po prostu muszę ją zadowolić” – tak myśli facet, jak usłyszy coś takiego i myśl ta pozostaje z nim już do końca, co często przekłada się na negatywny efekt.

2. Zróbmy to tak, jak z moim byłym

Kobieta, która podczas erotycznych igraszek wspomina byłego, sama sobie strzela w kolano. Jeśli faktycznie seks z byłym należał do udanych, spróbuj to powiedzieć, nie wplatając w to jego. Powiedz np.: „Lubię tak i tak” albo „Ta pozycja jest stworzona dla mnie”.

3. O jeju, jakiego masz małego figlarnego

Stop. Po pierwsze, jakiego małego? Nawet, jeśli ma, to nie wypominaj mu tego w ten sposób. To może go zaboleć i zniechęcić do kontaktów seksualnych. Po drugie, jeśli przeszkadza Ci, że on jest mały, to wybierz inny moment na rozmowę o tym. I bądź delikatna. Możesz np. zasugerować, że słyszałaś o preparacie Penirium, dzięki któremu przyrodzenie może zyskać na wielkości i objętości. „Może wypróbujemy?” – zapytaj go w ten sposób.

4. Seks oralny? Nie tym razem

Wiadomo, że nie zawsze mamy na to ochotę, jednak ciągłe unikanie tego może prowadzić do problemów w kontaktach z partnerem. Dla niego, podobnie jak dla nas, miłość francuska jest ważnym elementem seksu i zapewnia silne doznania. Dlatego w tym temacie warto wypracować kompromis.

5. Niech on się pomęczy, a ja sobie poleżę

Stała bierność z Twojej strony nie wróży dobrze na przyszłość. Nie może być tak, że za każdym razem to on „odwala całą robotę”. Faceci lubią, jak od czasu do czasu to ona wykazuje więcej aktywności i dominacji. Poza tym, to zawsze odejście od rutyny i powiew świeżości.

6. Nie okazuję uczuć

To okaż, nie bądź oziębła. Przytul, pogłaskaj czule, pocałuj z uczuciem – faceci też są uczuciowi. Niech ten seks będzie dla niego prawdziwą przyjemnością. I dla Ciebie również.

7. Żadnych nowości

Brak nowości = rutyna. Rutyna = zagrożenie. Trzeba na to uważać, dlatego nie reaguj odmownie na każdy jego pomysł, czy to odnośnie gadżetów erotycznych, czy tez miejsca lub pozycji. Otwórz się na nowe, a Tobie też wyjdzie to na dobre.

8. Udaję orgazm

W końcu on to wyczuje. Wszak kłamstwo zawsze wychodzi na jaw. Lepiej od razu to powiedz, na samym początku, bo później on może mieć spory problem z akceptacją takiego zachowania. O tym trzeba rozmawiać i wspólnie podejmować kroki, które mogą to zmienić. Nie bój się o tym mówić. Zatajanie tego to tak naprawdę najgorsze, co możesz zrobić.

Na koniec porada: bądź sobą, ale zwracaj również uwagę na uczucia partnera. Jest was dwoje w tym związku. On też czuje, reaguje, pamięta. Myśl również o jego potrzebach.

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share