Główna » Sposób na związek » Co podnieca faceta – jak zrobić facetowi dobrze

Co podnieca faceta – jak zrobić facetowi dobrze

Zastanawiasz się, jak zrobić facetowi dobrze? Rozważasz lekturę Kamasutry? Rozciągasz się, żeby być akrobatką w łóżku? Przeglądasz jego ulubione Playboye? Główkujesz czy seks z podziałem na role podnieci go wystarczająco? A może pora na starą, dobrą, seksowną bieliznę?

Żadna z powyższych opcji, chociaż wszystkie wydają się nam samcom kuszące, nie pokrywa się niestety z tym, co faceci uważają za najbardziej pociągające. Jeśli dalej chcesz wiedzieć, jak sprawić mężczyźnie przyjemność, zapraszam do lektury.

Oto, co podnieca faceta najbardziej.

Mężczyzna jest oczywiście tworem, który stosunkowo łatwo ekscytuje się wieloma rzeczami. Głównie bodźce wizualne powodują u niego podniecenie. Jednak co podnieca faceta na tyle, by uznał cię za królową seksu? Odpowiedź wydać się może banalna, bowiem najważniejszym składnikiem waszego współżycia… jesteś właśnie ty! Ty, jako kobieta, a właściwie jako jego kobieta, jesteś głównym warunkiem do odbywania najlepszego stosunku na świecie. Dzieje się tak dlatego, że mimo iż mózg mężczyzny jest wciąż okupowany przez abstrakcyjne wyobrażenia i skojarzenia na temat seksu, w rzeczywistości bardziej pożąda on nie iluzji rodem z filmów porno, lecz właśnie ciebie w roli przyjaciela, partnerki, kochanki i powierniczki najskrytszych tajemnic. Dlatego też, jeśli chcesz wiedzieć, jak sprawić mężczyźnie przyjemność, rozważ następujące punkty.

Pokochaj swoje ciało. Twój facet jest swojego rodzaju lustrem, które dostrzega wszelkie twoje kompleksy i czuje, kiedy nie jesteś zadowolona ze swojego ciała. To z kolei sprawia, że nie możesz w pełni cieszyć się łóżkowymi igraszkami. Bo jak zrobić facetowi dobrze, jeśli nie czujesz się odpowiednio w swojej roli? Zaakceptuj więc siebie taką, jaka jesteś i otwórz się na nową jakość w seksie.

Poczuj się sexy! Jeśli będziesz potrafiła znaleźć w sobie diablicę i użyjesz swoich największych atutów – sama dobrze wiesz co je stanowi – to z całą pewnością także i on zyska na śmiałości a wasze pożycie stanie się polem nie kończących się, przyjemnych eksperymentów.

Naucz się wyrażać swoje potrzeby. Wiele kobiet akceptuje wizję seksu, jako narzędzia, które ma przede wszystkim zadowalać mężczyznę. To błąd. W rzeczywistości oboje powinniście czerpać z bycia z sobą po równo. Nie ma nic, co podnieca faceta bardziej niż kobieta, która wie czego chce od seksu.

Nie wstrzymuj drzemiącej w tobie namiętności. Jeżeli czujesz, że coś blokuje cię przed wykorzystaniem wiedzy o tym, jak zrobić facetowi dobrze, czym prędzej pozbądź się wszelkich hamulców. Nic nie powinno stać między tobą a przyjemnością.

Obdarzaj go seksualnymi prezentami. To oczywiste, że jak zrobić facetowi dobrze, na przykład ustami, ten weźmie cię za prawdziwą seks-boginię. Ponad to, jeśli zaczniesz robić to częściej, będzie się ślinił już na sam twój widok.

Bądź w pełni obecna w trakcie seksu. Jak sprawić mężczyźnie przyjemność, skoro nie jest się w stanie skupić na uprawianiu miłości? Jeżeli pokażesz mu, że myślisz o tym, co robisz, a nawet, że angażujesz się bardziej niż on, zyskasz sobie jego oddanie i zapewnisz sobie, że będzie starał się zadowolić cię ze zdwojoną siłą.

Realizuj nie tylko swoje, ale i jego fantazje. Jeśli nie wiesz, o czym on skrycie marzy przy każdej okazji, gdy to robicie, po prostu zapytaj go o to. W ten sposób zyskasz w jego oczach nowe oblicze i będziesz zdumiona jak wielką wdzięcznością cię obdarzy.

Używaj seksu jako narzędzia pojednawczego, nigdy nie graj nim niczym kartą przetargową. Nie ma nic, co podnieca faceta, w szantażowaniu go brakiem współżycia. Pokłóciliście się? Pozwól mu przeprosić cię w łóżku i nie daj sobie wmówić, że seks jest dla niego niezasłużoną nagrodą. Tak się składa, że po mocnej wymianie zdań, zazwyczaj oboje potrzebujecie czułości.

Artur Arbuz

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share