Główna » Sposób na motywację » 7 cech, które posiada kobieta sukcesu

7 cech, które posiada kobieta sukcesu

Nowoczesna kobieta jest indywidualistką, potrafi stawić czoła nawet największym problemom codzienności i wyjść bez szwanku z burzliwych znajomości. Kobieta sukcesu skupia w sobie wszystkie te cechy, jednak dodaje jako swoje atrybuty wiarę w swoje możliwości i zainteresowanie obraniem jedynego możliwego dla niej końca przedsięwzięcia- wygranej. Czasy, w których rolą kobiety było pilnowanie domowego ogniska przeszły do lamusa. Teraz prym wiodą niezależne, pełne wigoru kobiety. Należysz do nich, czy może pozostajesz w cieniu płci przeciwnej i nic nie wskazuje na to, by udało Ci się to w najbliższym czasie zmienić? O to 7 cech, które posiada kobieta sukcesu.

  1. Niezależność- według mnie najważniejsza dominanta osoby, która chce osiągnąć w życiu zamierzony cel. Dzięki niezależności jesteśmy w stanie przenieść góry i rozstąpić morze. Dlaczego? Bo liczy na siebie i będziesz dążył do tego tak długo, by się nie zawieść.
  2. Otwartość– ta na zmiany, na nowe znajomości, na szeroką gamę pomysłów. Gdyby nie ona, żadne marzenie nie urzeczywistniłoby się, a Ty nie poznałabyś tylu ludzi, od których możesz się wiele nauczyć.
  3. Energia– sukces rodzi się w bólach,a do jego osiągnięcia potrzeba czasu. Skoro jego osiągnięcie trwa, my musimy znaleźć w sobie pozytywną energię, dzięki której nigdy nie zwątpimy w swoje zwycięstwo.
  4. Wiara w siebie– musisz uwierzyć w to, że jesteś odpowiednią kobietą w odpowiednim miejscu i po prostu zacząć działać. Nie zastanawiaj się nad tym, czy postępujesz zgodnie z tym, czego oczekują od Ciebie ludzie. Postępuj tak, by Twoje plany stały się Twoją rzeczywistością i wykorzystuj do tego swoje wszelkie predyspozycje.
  5. Wola walki– kobiety sukcesu są przygotowane na porażki, ale nigdy nie kończą na niej. Wykonują daną czynność do momentu, aż to czego chcą, będzie ich. By zostać jedną z nich, powinnaś okazać się twardą osobą, która nie boi się słów krytyki, a jedynie robi sobie z nich trampolinę do swoich marzeń.
  6. Dążenie do samorealizacji– nowoczesne kobiety nie spełniają niczyich zachcianek, nie stają się takie, jakie chciałaby widzieć ich rzeczywistość. Kobieta sukcesu samorealizuje się i czuję, że dzięki swoim działaniom jest spełniona i szczęśliwsza.
  7. Opanowanie strachu– której z nas, nie przytrafiła się wspaniała okazja, na zrobienie czegoś, a mimo tego nie zrobiłyśmy tego, bo sparaliżował nas strach? Nie możesz się tego bać, jeżeli chcesz stać się jedną z niezależnych kobiet. Dzięki określonym planom opanowują strach i niwelują go.

 Sukces jest kobietą!

Zaproponuję Tobie rozbicie naszego kluczowego słowa na litery i rozwinięcie każdej z nich do osobnego znaczenia 🙂

S– samorealizacja, dążenie do naszych priorytetów

U– uczucia, a także nasze emocjonalne spełnienie

K– kariera, spełnienie w pracy

C– czas dla siebie, rodziny, przyjaciół, na swoje przyjemności

E– energia, którą tryskamy każdego dnia i chodzące z nią w parze zdrowie

S– styl dowody naszej wygranej, małe przejawy luksusu, ale ważne dla nas.

Pojęcie sukcesu dla każdej z nas może oznaczać zupełnie co innego, jednak warto przede wszystkim dla siebie przekształcać to, o czym marzymy na to, kim jesteśmy i jakie jest  nasze życie.

 O cechach kobiety sukcesu opowiedziała NATALIA GALUS

Share
Author: Ośmiornica Matylda
Tagi

Podobne Sposoby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Share